logo
Witamy na TORICH INTERNATIONAL LIMITED
+86-13736164628

ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła

Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia: Zhejiang/Chiny
Nazwa marki: TORICH
Certyfikacja: ISO 9001 ISO 14001 TS 16949 EN 10204.3.1
Numer modelu: SA178
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia: 1 tona
Cena: 800-1000 USD/Ton
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Zdolność do zaopatrzenia: 60000 ton / ton rocznie
Podsumowanie produktu
SA178 Włókna cieplne o odporności elektrycznej klasy A / D SA178 Włókna cieplne z ciepłem cieplnym klasy A i D o odporności elektrycznej to rurki ze stali węglowej o minimalnej ścianie określone dla rur cieplnych, przewodów cieplnych, przewodów cieplnych supergrzejników i bezpiecznych końców...

Szczegóły produktu

Podkreślić:

SA178 Rura ze stali kotłowej klasy A

,

rury wymiennika ciepła OD12.7mm

,

rury wymiennika ciepła SA178 klasy D

Material: Stal węglowa / stal węglowo-manganowa
Standard: ASME SA178 / ASTM A178
Grade: Klasa A, klasa C, klasa D
Production Method: ERW (z spawanymi oporami elektrycznymi)
Outside Diameter: 12,7–127 mm
Wall Thickness: 0,9–9,0 mm
Length: 4–12 m, dostępna długość niestandardowa
Straightness: Komercyjna prostoliniowość, odpowiednia do produkcji rur kotłowych
Opis produktu

ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 0

SA178 Włókna cieplne o odporności elektrycznej klasy A / D

SA178 Włókna cieplne z ciepłem cieplnym klasy A i D o odporności elektrycznej to rurki ze stali węglowej o minimalnej ścianie określone dla rur cieplnych, przewodów cieplnych, przewodów cieplnych supergrzejników i bezpiecznych końców.Specyfikacja ASTM/ASME obejmuje oficjalnie tylko trzy klasy ◄APo spawaniu rury są poddawane obróbce cieplnej w temperaturze nie mniejszej niż 900°C;jeśli jest wyciągnięte na zimno, są ponownie poddawane obróbce cieplnej po ostatnim przejściu na zimno w temperaturze nie mniejszej niż 650°C.

Specyfikacje

Pozycja Opis
Materiał Stal węglowa / stal węglowo-manganowa
Standardowy ASME SA178 / ASTM A178
Klasa Klasy A, D
Metoda produkcji ERW (spojeno z elektrycznym oporem)
Średnica zewnętrzna 120,7 ‰ 127 mm
Grubość ściany 00,9 ‰ 9,0 mm
Długość 4 ̊12 m, dostępna długość na zamówienie
Zakres tolerancji Zgodnie z ASTM A450/A450M i uzgodnione szczegóły zamówienia
Prawość Z wyłączeniem wyrobów objętych pozycją 8528
Warunki powierzchni Pozostałe materiały, o masie przekraczającej 10 kg
Obróbka cieplna Po spawaniu: ≥ 900°C; po ostatecznym wyciągnięciu na zimno: ≥ 650°C
Warunek dostawy Warunki zimne lub obróbki cieplnej; terminologia BK / NBK / GBK / BKS może być uzgodniona jako terminologia warunków dostarczania młyna
Czas dostawy 35-45 dni od otrzymania 30% zaliczki

Główne cechy

  1. Wymagania dotyczące wymiarów obudowy: norma obejmuje zazwyczaj:120,7 do 127 mm ODa także0grubość ściany od 9 do 9,1 mm, który jest dokładnie pasmem wymiarowym większość kupujących używa do pakowanych rur kotłowych i sekcji supergrzejników.
  2. Kontrolowana obróbka cieplna po spawaniu: wszystkie rury SA178 są obróbane cieplniepo spawaniu w temperaturze 900°C lub wyższej, co jest podstawowym wymogiem dla stabilności strefy spawania i niezawodności eksploatacji.650°C lub wyższepo ostatnim przejściu.
  3. Wyraźnie zróżnicowane klasy wytrzymałości: Stopień A ma minimalną wytrzymałość na rozciąganie325 MPai wytrzymałości wydajności180 MPa, podczas gdy klasa D jest określona w485 MPa wytrzymałości na rozciąganiea takżeWydajność 275 MPa, umożliwiając nabywcom bezpośredni wybór między ekonomicznymi rurami niskoemisyjnymi a rurami węglowo-manganowymi o wyższej wytrzymałości.
  4. Obowiązkowa weryfikacja spawania i formowalności: specyfikacja wymaga badań napędowych, płaskości, brzytów, płaskości odwrotnej oraz badań elektrycznych hydrostatycznych lub nieniszczących;Jest to szczególnie ważne w przypadku rur kotłowych ERW, w których integralność spawania jest priorytetem zakupu.

Nasze korzyści

  1. Integralność spawania jest kontrolowana i weryfikowalna, nie jest założona
    Profesjonalni nabywcy rur kotłowych ERW zazwyczaj koncentrują się przede wszystkim na jakości spawania.oraz wymagania dotyczące badań hydrostatycznych lub elektrycznych nieniszczących, podczas gdy uznani producenci rur kotłowych ERW również kładają nacisk na kontrolowane formowanie i spawanie wysokiej częstotliwości w celu zapewnienia stabilnej jakości spawania.
  2. Wybór klasy jest praktyczny dla dopasowania warunków eksploatacji
    Kupujący często pytają, czy należy podać klasę A lub D. Klasa A jest opcją o niższej wytrzymałości i niskiej emisji dwutlenku węgla dla standardowych kotłów,natomiast stopień D to stopień węglowo-manganu o znacznie wyższej wytrzymałości na rozciąganie i wydajnościUmożliwia to zespołom zakupowym dostosowanie klasy rur do wymogów ciśnienia i temperatury, zamiast nadmiernego określania wszystkich linii.
  3. Język inspekcji może być wyraźnie zapisywany w PO
    W ramach SA178/A450 zamówienia na zakup mogą wyraźnie wymagać badań hydrostatycznych lub nieniszczących,a także, w razie potrzeby, dodatkowa analiza produktu lub testy rozdrobnieniowe, co ułatwia zakres kontroli jakości w zakresie RFQ, przeglądu MTC i ostatecznej akceptacji.

Standardy wykonania

  • ASTM: ASTM A178/A178M
  • ASME: ASME SA178 ¢ Kod kotła i zbiornika ciśnieniowego Przyjęcie specyfikacji materiału A178 dla zastosowań kodów.
  • Działalność: EN 10216-2 / EN 10217-2 Standardy dla kotłów ciśnieniowych i rur o podwyższonej temperaturze często stosowane jako europejskie systemy odniesienia dla porównywalnych zastosowań.
  • JIS: JIS G3461 Rury ze stali węglowej do kotłów i wymienników ciepła.
  • GB: GB/T 3087 ?? rury stalowe bez szwów do kotłów niskiego i średniego ciśnienia; powszechnie stosowane w Chinach do porównania zastosowań.
  • GOST: Systemy kotło-rury GOST są zazwyczaj określane oddzielnie według projektu; równoważność powinna być potwierdzona poprzez chemię, wytrzymałość, drogę procesu i zakres kontroli, a nie tylko nazwę klasy.

Zastosowanie

Węzły spalania dla kotłów rur wodnych natomiast klasa D jest bardziej odpowiednia, gdy projekt wymaga silniejszej rurki kotłowej ERW węglowo-manganu w warunkach większego zapotrzebowania mechanicznego.

Skład chemiczny

Klasa Standardowy C (%) Si (%) Mn (%) P (%) S (%)
Klasa A ASTM/ASME A/SA178 00,06 ‰0.18 / 0.27 ‰ 0.63 ≤ 0.035 ≤ 0.035
Klasa C ASTM/ASME A/SA178 ≤ 0.35 / 0.80 maksymalnie ≤ 0.035 ≤ 0.035
Klasa D ASTM/ASME A/SA178 ≤ 0.27 ≥ 0.10 1.00 ¢1.50 ≤ 0.030 ≤ 0.015
A192 ASTM/ASME A/SA192 00,06 ‰0.18 ≤ 0.25 0.27 ‰ 0.63 ≤ 0.035 ≤ 0.035
STB340 JIS G3461 ≤ 0.18 ≤ 0.35 0.30-0.60 ≤ 0.035 ≤ 0.035

Właściwości mechaniczne

Klasa Standardowy Siła na rozciąganie (MPa) Siła wydajności (MPa) Wyciąganie (%)
Klasa A ASTM/ASME A/SA178 ≥325 ≥ 180 ≥ 35
Klasa C ASTM/ASME A/SA178 ≥ 415 ≥255 ≥ 30
Klasa D ASTM/ASME A/SA178 ≥ 485 ≥ 275 ≥ 30
A192 ASTM/ASME A/SA192 ≥325 ≥ 180 ≥ 35
STB340 JIS G3461 ≥340 ≥ 175 ≥ 35*


ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 1

ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 2     ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 3


ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 4     ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 5


ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 6

ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 7

ASME SA178 Klasa A/D Przewody cieplne z spawaną opornością elektryczną z 12,7-127 mm OD dla wymienników ciepła 8

P: Czy jest pan firmą handlową czy producentem?

A: producent, może też handlować.


P: Jak długi jest czas dostawy?

A: Ogólnie rzecz biorąc, to 10-15 dni, jeśli towary są na magazynie, lub to 30-40 dni, jeśli towary nie są na magazynie,

To zależy od ilości.


P: Czy dostarczasz próbki? Czy jest to za darmo czy dodatkowo?

A: Tak, możemy zaoferować próbkę za darmo, ale musimy zapłacić koszty frachtu.


P: Jakie są warunki płatności?

Płatność <= 2000USD, 100% z góry. Płatność>= 2000USD, 30% T/T z góry, saldo przed wysyłką.

Jeśli masz inne pytania, pls nie wahaj się skontaktować ze mną.



Produkty pokrewne
  • Części samochodowe ASTM A513 Rury stalowe spawane na zimno z produkcją DOM

    Auto Parts ASTM A513 Welded Steel Tubes with DOM production ASTM A513 Electric-Resistance-Welded Carbon and Alloy Steel Mechanical Tubing Applications: for Machinery, Mechanical Engineering 1. Standard: ASTM A513 cold rolling welded precision steel tubes 2. Steel Grade: SAE1010, SAE1020, other materials upon agreement with customers. 3. Production method: Cold rolling on the weled steel tubes, to reach high accuracy on the OD and WT tolerance 4. Size range: O.D.:6-350mm W.T.
  • Średnica 25 mm Jasny, bez szwu stalowa rura do systemów hydraulicznych

    EN10305-1 E235 E355 NBK Bright Annealing Precision Steel Pipes for Hydraulic Systems EN10305-1 NBK Bright Annealed Precision steel pipes for Hydraulic system OD:4-80 (mm) WT0.5-10 (mm) Length 1000-12000mm Product name: Seamless Precision Steel Pipe Application: for hydraulic systems precision steel pipes for Hydraulic system OD (mm) WT (mm) Length (mm) 4 0.5 5800-6000 4.0 1.0 5800-6000 5.0 1.0 5800-6000 6.0 1.0 5800-6000 6.0 1.5 5800-6000 8.0 1.0 5800-6000 9.5 0.89 5800-6000
  • Precyzyjna stalowa rura bez szwu fosforanowo-fosforanowa do układów hydraulicznych

    Steel Pipes with high precision for Hydraulic Systems with Black Phosphating surface Black Phosphated Hydraulic Tubes with High Precision and tight tolerance, the tubes are produced by precision cold drawn and cold rolling, then bright annealed in a protected atmosphere, afterwards it is blackphosphated on the surface Production process: DIN series tubes, cold drawn and bright annealed precision seamless steel tube is used as the tube to be phosphated. The phosphorization is
  • Precyzyjne bezszwowe ocynkowane rury stalowe DIN2391 EN103052 ST35.0 ST37

    Precision Seamless Galvanized Steel Tubes DIN2391 EN103052 ST35.0 ST37 Production Process: Cold rolling by Cold pilger machine and Cold rolling machine,galvanized and zinc plated could be applied. Cold Rolled and Galvanized Steel Tube Production process: DIN highly accurate, cold rolled and bright seamless steel tube is used as the tube to be galvanized. The outer wall of tube is electroplated. The caps are covered at two ends of tube to prevent from the dust. Main Features:

Wyślij zapytanie